• Item 1

  ATV İş Dünyası Programı - Cuento İstanbul

  Atv'de yayımlanan İş Dünyası programına konuk olduk. Cuento İstanbul projemizin satış sorumlusu Sevgi Çağıltaş, projemizin özellikleri ve avantajları hakkında bilgi verdi.

  Devamı...

 • Item 1

  Cuento İstanbul Ayrıcalıkları

  Kendi hikayenizi yaşama ayrıcalığı ile Cuento İstanbul yeni hayatları karşılamaya devam ediyor. Hikayenin başladığı yer, yeni yaşam tarzının merkezi Cuento ayrıcalıklarından yararlanmak için, hemen harekete geçin ve satış ofisimizi ziyaret edin.

  Devamı...

 • Item 1

  YDK Yapı İlkeleri

  Daima yenilikleri takip edip gelişimi destekleyerek hayata değer katan projeler tasarlayan YDK Yapı, geniş hizmet yelpazesiyle gerçekleşmesi mümkün olmayan beklentilere dahi maksimum memnuniyet yaratacak çözümlerle cevap vermektedir. Böylelikle yer aldığı her bir projede sadece yapıların değil, aynı zamanda zamanla dostluğa dönüşecek uzun soluklu müşteri ilişkilerinin de temelini atmaktadır.

  Devamı...

 • Item 1

  Silviya Konakları Konut Satışlarımız Devam Ediyor

  Silviya Konakları Konut Satışlarımız Devam Ediyor %25 Peşin %25’lik tutar için YDK YAPI bünyesinde 12 ay “0” finansman oranı. %50 si tapu tesliminde. Diğer ödeme seçenekleri için iletişim bilgilerimizden satış ofislerimize veya çağrı merkezimize ulaşıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

  Devamı...